İNAN OTO KAPORTA ve BOYA SERVİSİ

oto-kaporta-378

ANA SAYFA  »  HİZMETLERİMİZ   »  OTO KAPORTA


OTO KAPORTA

Kaporta, motorlu taşıtları örten, genellikle sacdan yapılmış dış kısmını ifade eder. Kaporta bölümü aracınızın ilk göze çarpan parçasıdır. Kaporta, araç için estetik bir değer taşımanın ötesinde aracınızı ve yolcuları koruyan bir yapıdır.

İnan Otomotiv Oto Kaporta Boya Servisi, terübeli kadrosuyla aracınızın kaporta kısmında meydana gelen hasarları uzman kadrosuyla değerlendirip onarmaktadır.

İnan Otomotiv Oto Kaporta Boya Servisi, müşterilerinin talepleri doğrultusunda orijinal veya muadil kaporta parçaları sunarak aracın orijinal kalitesini ve estetik yapısını korumayı hedefler. Onarımı mümkün kaporta parçaları değiştirilmeksizin onarım&düzeltme tercih edilir. Onarım, aracınızın kaporta aksamı üzerinde meydana gelen, boyanın zarar gördüğü, ezik, vuruk ve göçüklerin düzeltilerek eski haline getirilme işlemidir. Düzeltme işleminde sac ve galvanizden üretilmiş parçalarda puntalı göçük çektirme sistemi uygulanır.

Servisimizde büyük çaplı kaporta hasarlarından, küçük çaplı "rötuş" hasarlara kadar geniş bir kaporta ve boya servis hizmeti verilmektedir.

Servisimiz bünyesinde kaporta onarımlarında doğru ve hızlı çözümler üretebilmek açısından, gerekliliği kaçınılmaz olan aşağıdaki cihazları bulundurmaktadır:

- Hidrolik ve Pnömatik sistemle çalışan CAR-O-LİNER

- Punta kaynak makinesi

- Punta çektirme makinesi

- Gaz altı kaynak makinesi

- Vakumlu çektirme

 


2024. Copyright © İNAN OTOMOTİV KAPORTA BOYA. Tüm hakları saklıdır.

Avinga | XML

0 (537) 887 8017
Whatsapp
Konum